пункт пропуску

Через коронавірус введені обмеження на пунктах пропуску Донбасу

Україна запровадила тимчасові обмеження на пропуск людей з окупованих районів Донецької та Луганської областей через поширення респіраторних захворювань, збудником яких може бути коронавірус COVID-2019.

Діяти обмеження почнуть 7 березня з 7:00, повідомляється на сторінці штабу ООС у Facebook.

“У зв’язку з поширенням на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей випадків гострих респіраторних захворювань, збудником яких, ймовірно, є коронавірус, за наказом командувача об’єднаних сил на контрольних пунктах в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих територій з 07:00 7 березня 2020 року вводяться тимчасові обмеження щодо перетину КПВВ”, – йдеться у повідомленні.

У штабі ООС уточнили, що особи, які перетинають лінію розмежування, будуть проходити процедуру огляду і температурного сканування.

У разі виявлення ознак коронавірусу, до них будуть застосовані обмежувальні заходи.

Громадяни, які мають реєстрацію на підконтрольній Україні території, доставлятимуть у спеціалізовані лікувальні установи.

Для цього на кожному пункті пропуску чергує обладнаний автомобіль швидкої допомоги і підготовлений медперсонал.

Людей без такої реєстрації не пропускатимуть через КПВВ.

Командування ООС закликало українців не відвідувати окуповані території без крайньої необхідності.

Також уточнюється, що в разі погіршення епідеміологічної ситуації окупанти не зможуть взяти ситуацію під контроль через недостачу кваліфікованого медперсоналу, спецобладнання і медикаментів.

Фото: Укрінформ

765 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up