Ляшко, головний санітарний лікар

В Україні закриють школи та скасують масові заходи – головний санітарний лікар

Головний санітарний лікар України, заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в країні будуть скасовувати масові заходи у зв’язку з коронавірусом.

Про це він повідомив на брифінгу з нагоди завершення обсервації евакуйованих з Уханя громадян.

“Найближчим часом ми, на жаль, будемо змушені вводити обмежувальні протиепідеміологічні заходи. Ми будемо забороняти проведення масових заходів, конференцій, спортивних заходів, тимчасово закривати школи на протиепідеміологічні заходи”, – повідомив Ляшко.

Він пояснив, що це потрібно для того, щоб зменшити масові скупчення людей, оскільки вірус передається повітряно-крапельним шляхом.

“Треба, як мінімум, за півтора-два метри знаходитися від людини для того, щоб не інфікуватися”, – зазначив головний санлікар.

Також Ляшко нагадав, що маски не захищають від коронавірусу.

“Це оманливе почуття безпеки. Маска одягається тільки на людину, у якої є симптоми ГРЗ. І тільки в тому випадку і потрібно її носити. Ми не повинно створювати ажіотаж там, де його не повинно бути. Купуйте мило, мийте руки з милом, обробляйте руки антисептиком”, – додав він.

Нагадаємо, перший в Україні випадок зараження коронавірусом був зафіксований у Чернівцях 3 березня.

1262 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up