У Львові через коронавірус зазнає збитків зовнішній туризм – експерт

Епідемія коронавірусу у світі може допомогти розвинути внутрішній туризм в Україні. Зокрема, цим можуть скористатися підприємці, які займаються так званим «зеленим туризмом».

Таку думку у коментарі ІА Syla.news висловив історик, керуючий партнер туристичного бюро «Кумпель-тур» Ігор Лильо.

– Всім, хто займається туристичним бізнесом, зараз дуже страшно. Спрогнозувати ситуацію важко. Поки що туристи їдуть до нас, але важко сказати, що буде далі, – зізнався він.

За його словами, найбільше туристів Львів приймає з Польщі та Гонкогу. Наразі всі домовленості, які були досягнуті раніше щодо прийому туристичних груп на березень та квітень – чинні. Натомість вже відмовляються від поїздок громадяни Білорусії.

– Найгірше буде, якщо країни, в яких виявляється коронавірус, заборонять своїм громадянам виїжджати. Адже Китай заборонив. А громадяни Китаю складали 50 відсотків від усіх туристів світу. До Львова, щоправда, вони не приїжджали, – уточнив Ігор Лильо.

Читати також:  МОЗ: Вимога тесту ПЛР після виходу з лікарняного на роботі - незаконна

Минулого року Львів прийняв понад 2 млн туристів з різних куточків світу. Якщо ж цього року відвідувачів не буде, то збитків зазнають не тільки туристичні фірми, але й готелі, ресторани, перевізники, постачальники та інші види підприємницької діяльності.

Зараз, за його словами, зазнає збитків зовнішній туризм, тобто ті турфірми, які возили українців на екскурсії за кордон. Українці скасовують зарезервовані поїздки до Італії.

– Я пережив кілька епідемій, до прикладу, свинячий грип. Тоді теж була схожа ситуація. Туристи не приїжджали два-три місяці, – згадує Ігор Лильо.

Водночас, він переконаний, що коронавірус добре вплине на розвиток внутрішнього туризму.

– Всередині країни ми знаємо, як себе поводити і чого очікувати. Тому, думаю, українці будуть більше подорожувати по Україні. Особливо добре буде розвиватися «зелений туризм», – прогнозує керуючий партнер туристичного бюро «Кумпель-тур».

Читати також:  На Львівщині вже сім підтверджених випадків коронавірусу

За словами директора туроператора «Відвідай» Ігоря Губіліта, їхня фірма жодного впливу коронавірусу на бізнес поки що не відчула.

– Цього тижня веземо велику групу, повний автобус на екскурсію до Чернівців. Ніхто не відмовився. У Чернівцях мешкає 260 тисяч осіб, а захворів тільки один. То чого панікувати, це ж не чума чи холера, – каже він.

Також львів’яни цікавляться одноденними турами до Східниці та Трускавця. Ігор Губіліт очікує бум туристів у другій половині квітня, коли буде значне  потепління.

Що ж до музеїв і замків Львова та області, то, за словами депутата Львівської міської ради Ігоря Зінкевича, у всіх цих закладах встановлюють антисептичні диспенсери.

Нагадаємо, як повідомляла ІА Syla.news, в Україні скасовують масові заходи та закривають школи на карантин.

1325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up