Скалецька

Кінець карантину: Ексміністр Скалецька завершує відпочинок у Нових Санжарах

В евакуйованих з Китаю українців та іноземців, які перебували на обсервації у медичному центрі “Нові Санжари” на Полтавщині, закінчився двотижневий термін обсервації з приводу коронавірусу. Усі вони здорові.

Про це ексміністр охорони здоров’я Зоряна Скалецька, яка теж перебувала на карантині, написала на своїй сторінці в Facebook.

“14-денний термін обсервації закінчився. Ми вже спакували речі та готуємось повернутись до своїх родин, друзів та звичного життя. Найважливішим є те, що всі евакуйовані з Китаю, члени екіпажу та команда супроводу – не мають захворювання на коронавірус”, – зазначила Скалецька.

Вона підкреслила, що протягом двох тижнів вся Україна мала змогу детально стежити за обсервацією евакуйованих громадян України та інших країн. У цей час МОЗ детально висвітлював усі її аспекти: стан здоров’я, результати аналізів, питання побуту.

Ексміністр подякувала усім, хто перебував у “Нових Санжарах”, за відповідальне ставлення та розуміння. Крім того, вона висловила подяку всім, хто брав участь в організації евакуації та процесу обсервації, а також тим, хто підтримував людей на карантині надісланим листом, подарованою книгою та просто добрим словом.

“Ми весь час були на зв’язку, проводили скайп-конференції, підготували низку дуже важливих рішень. А головне – провели масштабну підготовку до появи коронавірусу в Україні. Як показує практика, медична система готова, алгоритми працюють”, – наголосила Скалецька.

349 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up