ексрадник міністра оборони США Майкл Карпентер

Відставка уряду: У США стурбовані можливістю посилення впливу олігархів

З огляду на очікувані зміни в Кабміні у Вашингтоні застерігають керівництво України від посилення впливу олігархів, ослаблення співпраці з МВФ та усунення з влади компетентних фахівців.

Про це розповів ексрадник міністра оборони США Майкл Карпентер, який тривалий час досліджує ситуацію у Східній Європі, у тому числі в Україні, повідомляє Укрінформ.

“Будь-який розворот від угоди з МВФ, будь-який рух у бік політизації у сфері (реформи управління – ред.) державної власності стали би приводами для серйозного занепокоєння”, – зазначив американський експерт.

Читати також:  Новий міністр Немчінов був "порохоботом". Тепер він вдячний Зеленському за довіру

За його словами, стурбованість викликає можливе усунення з посад справді компетентних людей. “Червоним прапорцем” може також бути натяк на те, що зі зміною уряду олігархи намагатимуться посилити свій вплив.

“Тож ми будемо спостерігати дуже уважно. Я нічого не прогнозую, але просто кажу, що ці питання ми відстежуємо”, – підкреслив Карпентер.

Він додав, що розвиток ситуації в Україні є предметом інтересу не тільки в США: “Я би сказав, зараз настав момент очікування та спостереження у Вашингтоні й на Заході”.

Читати також:  Фахівці не бажають бути статистами в уряді Зеленського - Олег Синютка

Додамо, що на вчорашньому засіданні фракція “Слуга народу” у Верховній Раді ухвалила задовольнити заяву Прем’єр-міністра Олексія Гончарука про відставку.

Про це журналістам повідомив народний депутат Олександр Дубінський.

“Гончарук заяву написав, у парламент передав, ми зараз проголосували фракцією щодо її задоволення, утрималися троє людей, він уже більше не Прем’єр-міністр”, – зазначив Дубінський.

Водночас депутат сказав, що особисто заяви Гончарука не бачив, але голова ВР Дмитро Разумков заявив, що вона надійшла до секретаріату.

380 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up