Олексій Гончарук більше не прем'єр

Олексій Гончарук більше не прем’єр – Рада ухвалила рішення

Верховна Рада України звільнила Олексія Гончарука з посади Прем’єр-міністра.

Відповідний проєкт постанови підтримали 353 депутати на позачерговому засіданні парламенту.

Сам Олексій Гончарук зазначив під час свого виступу у раді, що за часи роботи у команді президента Володимира Зеленського, у тому числі на посаді глави уряду, не отримував жодної незаконної вказівки від очільника держави.

“Я досить оптимістичний щодо нашого майбутнього. Вважаю, що у нас дуже хороший Президент, що він дуже порядна і чесна людина. За час роботи із ним я жодного разу не отримував жодної незаконної команди, не було навіть натяків на якусь нечесну гру. Тому я не маю жодних сумніві, що курс збережеться”, – сказав Гончарук.

Після голосування Гончарук та весь склад Кабміну залишили сесійну залу Верховної Ради.

Напередодні Гончарук подав до Ради свою заяву про відставку.

На місце Гончарука планується призначити чинного віцепрем’єр-міністра, міністра розвитку громад та територій Дениса Шмигаля.

Гончарук був обраний Прем’єр-міністром 29 серпня 2019 року. До цього він очолював аналітичну організацію “Офіс ефективного регулювання” (BRDO).

Верховна Рада 4 жовтня 2019 року затвердила Програму діяльності уряду, запропоновану Гончаруком. Згідно із законом про Кабмін, після затвердження програми діяльності парламент 12 місяців не може розглядати питання про відповідальність уряду і звільнити його. Звільнення можливе лише у разі, якщо Прем’єр-міністр сам напише заяву про звільнення.

397 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up