Олександр Ганущин

Янукович звинувачує Ганущина у захопленні державної влади

Голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина звинувачують у захопленні державної влади, державній зраді, діях з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Про це Олександр Ганущин повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

За його словами, Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом захоплення державної влади, державної зради, дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України та інших злочинів.

Звинуваченими у цій справі є сам Олександр Ганущин, а також  Олександр Турчинов, Андрій Парубій, Валентин Наливайченко, Ігор Тенюх та інші. А ось потерпілим – Віктор Янукович.

«Цими днями, до мене, як до фізичної особи Ганущина О.О. , надійшов запит від адвоката АО «Авер ЛЄКС» Біленко Б.В., який виступає в інтересах В.Ф. Януковича.

У ньому, зокрема повідомляється, що відкрито кримінальне провадження за фактом вчинення Турчиновим О.В., Парубієм А.В., Наливайченком В.О, Тенюхом І.Й. та іншими особами захоплення державної влади, державної зради, дій з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України та інших злочинів.

Тими «іншими особами» представники четвертого президента вважають і фізичну особу Ганущина О.О., який, буцімто, в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року разом з «групою невстановлених осіб» здійснили блокування військової частини А0284, що на вул. Стрийській, 88, та спробували захопити вогнепальну зброю та боєприпаси, які там зберігалися.», – написав Олександр Ганущин.

794 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up