коронавірус

У Львові сімох осіб перевірили на коронавірус. Діагноз не підтвердився

Протягом минулого тижня до Львівської обласної  інфекційної лікарні госпіталізували сім осіб з підозрою на коронавірус. Діагноз не підтвердився.

Про це сьогодні, 3 березня, повідомила зав.відділенням КЗ ЛОР “Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня” Таміла Алексанян.

За її словами, ці особи приїхали до України з Італії та Франції. І у них виявилися симптоми грипу. Вони зверталися до сімейних лікарів, а ті, в свою чергу, скерували їх до лікарні.

– Тести на грип показали, що ці особи хворіють на грип типу А, –  сказала вона.

Також Таміла Алексанян нагадала, що зараз є епідемія грипу.

– 95 відсотків тих, хто захворіли, мають ускладнення, як от нейропсихоз або менінгоенцифаліт. Тому, памятаючи про коронавірус, не забувайте про епідемію грипу. А заходи безпеки такі ж, як і при коронавірусі, – нагадала зав.відділенням КЗ ЛОР “Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня”.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, у Чернівцях виявили першого хворого на коронавірус. А у Львівській області за добу переміряли температуру 9 тисячам прибулих з-за кордону.

848 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up