Гончарук

Кабмін дозволив приватизувати 435 держпідприємств

Уряд передав 435 державних об’єктів на приватизацію, серед них – чотири великі підприємства.

Про це повідомляється на Урядовому порталі за результатами засідання уряду 3 березня.

“Уряд передав рекордний 431 державний об’єкт на приватизацію Фонду державного майна для проведення подальшої приватизації. Разом уряд за 6 місяців уже передав 961 об’єкт, що в 10 разів більше, ніж за 10 років до того”, – йдеться у повідомленні.

З цього приводу Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що для порівняння з 2008 по 2018 рік було передано всього 93 об’єкти на приватизацію.

Крім того, уряд передав на велику приватизацію 4 великі держкомпанії: завод “Більшовик” (АТ “Перший київський машинобудівний завод”), АТ “Державно-продовольча зернова корпорація”, ДАК “Хліб України”, ДП “Артемсіль України”. На підприємствах буде проведено реструктуризацію та підготовку до прозорих аукціонів із залученням приватного інвестора.

Глава уряду Олексій Гончарук наголосив у Telegram, що зокрема, Кабмін скасував монополію на виробництво солі в Україні і ДП “Артемсіль” приватизують через прозорий аукціон.

За його інформацією, підприємство вже раніше отримувало штраф від Антимонопольного комітету обсягом 3,14 млн гривень через маніпуляції з ціною на сіль, а керівництво держпідприємства є фігурантами справ про хабарі у 800 тисяч гривень.

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up