Варфоломій: Аскеза, піст, молитва і смирення передають світло Воскресіння

Вселенський патріарх Варфоломій закликав вірян у дні Великого посту не просто утримуватися від певних видів їжі, а й боротися проти самолюбства, підтримувати ближніх. 

Про це йдеться у його зверненні до вірян з нагоди початку Великого посту.

“Їжа для душі як матір всіх доброт і всіх чеснот. Піст — це не просто утримання від певної їжі, а боротьба проти самолюбства, підтримка ближнього, спільного життя та солідарності… Аскеза, піст, молитва і смирення передають світло Воскресіння, від якого вони отримують сенс і спрямованість”, – йдеться у зверненні.

Читати також:  Варфоломій: Гріх вводити людей в оману фейковими новинами

Вселенський патріарх наголосив, що піст — це не лише утримання від певної їжі. “Коли ми постуємо лише для себе і заради посту, то піст не висловлює дух православної традиції. Духовність — це животворна присутність Святого Духа, який завжди є духом спілкування”, – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, що у християн східного обряду 2 березня починається Великий піст, який триватиме до 19 квітня – Світлого Христового Воскресіння.

Читати також:  Глава УГКЦ і Патріарх Варфоломій зустрілись у Римі. Про що говорили

Великим він зветься не тільки через те, що триває аж 40 днів, а й через своє значення в житті кожного православного християнина. Початок Великого посту символізує початок духовної боротьби з гріхами та злими намірами через покаяння, молитви та добрі вчинки.

455 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up