лікарі

У Львові пересадили нирку

У міській клінічній лікарні швидкої допомоги Львова провели трансплантацію нирки. Операція тривала чотири години.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив головний лікар лікарні Олег Самчук.

«Пацієнт – чоловік 36 років, тато двох діток. Вісім останніх років він жив на діалізі: спершу на перетоніальному, потім на гемодіалізі, від ускладнень майже втратив слух. За цей час від ниркової недостатності помер його рідний брат, який не захотів жити на «штучній нирці».

Ще п’ять років тому мама пацієнта погодилася віддати нирку сину, бо підійшла як донор, але він не міг зважитися на операцію. Рішення ухвалив, коли побачив наші успішні трансплантації в Ковелі. До Львова приїхав аж з Кривого Рогу.

Операція тривала 4 години. Спершу був забір органа у мами, потім сама трансплантація сину. Все минуло успішно. Нирка запрацювала одразу.

Наразі донор і реципієнт почуваються добре. Мама уже у відділенні урології, син поки в реанімації, його стан стабільний.

Дякую колективу за злагорджену роботу і бажання розвиватися!

Родинна трансплантація нирки – це початок. Ми уже готуємося до посмертних пересаджень нирок і серця, потім – інші органи.

У лікарні уже формується «лист очікування».
Щоб потрапити до нього, телефонуйте 093 287 67 19.

І що дуже важливо! Операції з пересадження фінансуються державою, тому пацієнти більше не платять, ані за родинні, ані за посмертні трансплантації.», – написав лікар.

722 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up