На зло Путіну? У Білорусь прибув підрозділ спецназу НАТО

Білорусь спільно з НАТО організувала військові навчання Winter Partisan, в рамках яких у країну прибув цілий взвод британського спецназу.

Про це повідомляє “Наша Ніва“.

У мережі з’явилося відео з приземленням в Білорусі військово-транспортного Airbus A400M ВПС Великобританії.

Судячи з офіційного повідомлення Міноборони Об’єднаного королівства, відразу 30 морпіхів протягом двох тижнів відпрацьовуватимуть проведення спецоперацій спільно з білоруськими колегами. Навчання закінчаться 14 березня.

Уточнюється, що захід проходить у рамках підготовки миротворчої роти 103 Вітебської окремої повітряно-десантної бригади до участі в миротворчій діяльності ООН.

Відзначається, що крім військової мети, НАТО може переслідувати також політичну – підготувати нові майданчики для стримування Росії.

Зокрема, заступник міністра закордонних справ Білорусі Олег Кравченко виступив перед експертами НАТО із заявою про те, що “потрібно провести в Білорусі навчання за участю європейських членів НАТО. Якщо Білорусь – міст між Заходом і Сходом, то там не може бути тільки російських навчань, потрібні і американські”.

376 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up