Гончарук

Гончарук не спростував можливість звільнення чотирьох міністрів

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Кабінет міністрів думає про способи підсилення уряду.

“Це командне рішення, яке залежить від президента”, – повідомив Гончарук на пресконференції за підсумками засідання уряду в понеділок, 2 березня.

Таким чином він прокоментував інформацію про можливе звільнення чотирьох міністрів.

“Яке буде фінальне рішення – я б не хотів коментувати, бо воно ще на столі. Коментувати кого ми хочемо замінити – трошки зарано”, – підкреслив Гончарук.

Він наголосив, що не хоче коментувати чутки і домисли. Прем’єр додав, що відразу повідомить ЗМІ, коли з’явиться якась конкретика.

Зокрема, напередодні з’явилася інформація, що на позачерговому засіданні Верховної Ради в середу, 4 березня, можуть бути призначені 4 нові міністри, які замінять чинних глав Міністерств закордонних справ, охорони здоров’я, соціальної політики та окупованих територій.

Також очікується ротація прем’єр-міністра Олексія Гончарука та віцепрем’єра з питань промисловості. Про це повідомили джерела у керівництві “Слуги народу”.

Cтало відомо, що главу МЗС Вадима Пристайка може замінити чинний віцепрем’єр з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба. Хто в такому разі забере на себе функціонал із євроінтеграції, дізнатися не вдалося. Існує ймовірність, що сам Кулеба поєднуватиме дві посади.

Невідомі поки і кандидатури на глав міністерств охорони здоров’я та соціальної політики.

388 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up