Світова економіка втратила понад $5 трильйонів через коронавірус

Унаслідок спалаху коронавірусу у світі вартість акцій компаній на фондових ринках впала на п’ять трильйонів доларів США.

Про це повідомляє NBC News.

“Паніка щодо коронавірусу призвела до втрат на світових фондових ринках, які зазнали найгірший тиждень зі світової фінансової кризи 2008 року. Вартість акцій впала на п’ять трильйонів доларів США”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомляє NBC News, основні фондові ринки в Європі впали на 2-3 відсотки.

Читати також:  У світі зафіксовано понад 245 тис. випадків зараження коронавірусом

У цілях безпеки зниження ставки призвело до зниження прибутковості державних облігацій США до нових рекордних мінімумів.

Світовий індекс MSCI, який відстежує майже 50 країн, впав на понад один відсоток після відкриття бірж у Європі та майже на 10% за минулий тиждень, що є найгіршим показником з жовтня 2008 року.

Ба більше! Тільки в четвер акції компаній на Уолл-стріт впали на 4,4% – найбільше падінням з серпня 2011 року.

Читати також:  Чоловік, який помер від коронавірусу, заразився у Львові

Очікується, що вже у березні Федеральна резервна система США знизить відсоткову ставку, а інші ключові центральні банки послідують для того, аби “підлатати” світову економіку й уникнути глобальної рецесії.

242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up