Шахтарям Львівщини боргують тримісячну зарплату

Шахтарям Львівщини  виплатили заробітну плату за листопад.

Про це повідомляє ДП «Львіввугілля».

“Сьогодні, 28 лютого в ДП «Львіввугілля» надійшли кошти від реалізації вугільної продукції, які скеровані на виплату  зарплати за листопад 2019 року усім працівникам та на погашення виплат, які не можна було здійснити з бюджетних коштів. А саме:  лікарняні (5 днів за рахунок підприємства) та тим працівникам, які служать в ЗСУ строково та за контрактом – частково за вересень та повністю за листопад; також 68% за грудень 2019 року тим працівникам, які служать в ЗСУ строково та за контрактом, и працівникам ОЛК “Ровесник” (які не отримують зарплату з бюджетних коштів).”, – говориться в повідомленні.

Отож, на сьогодні борг з зарплати шахтарям становить три місяці.

Водночас, нагадаємо, що під час представлення новопризначеного очільника Львівської області Максима Козицького на шахті “Межирічанська” у Львівській області, Володимир Зеленський пообіцяв шахтарям виплатити усю заборговану зарплату до закінчення лютого.

535 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up