коронавірус

Львів’ян, які повернулися з країн, де є коронавірус, просять зголошуватися до департаменту охорони здоров’я ЛОДА

Відсьогодні пацієнтів з санаторію Немирів почнуть переводити до Центру легеневого здоров’я у Львові. Це робиться для того, аби, в разі потреби, в Немирові можна було розмістити на карантин осіб, які контактували з хворими на коронавірус.

Про це повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації Андрій Васько.

Також, за його словами, прикордонники вже мають достатню кількість безконтактних термометрів. А на пунктах пропуску на кордонах чергують «швидкі».

Читати також:  Двоє львів’ян з коронавірусом лікуються вдома

А усіх осіб, які повернулися з країни, де зафіксовано спалах коронавірусу, просять зареєструватися в департаменті охорони здоров’я Львівської обласної держадміністрації та заповнити відповідну форму.

Начальник санітарно-епідемічного загону – головний державний санітарний лікар зони відповідальності підполковник медичної служби Ігор Куцяба зауважив, що на всіх прикордонних пунктах вимірюють температуру тим, хто приїхав.

Читати також:  Денісова: На окупованих територіях Донбасу є сотні людей з підозрою на коронавірус

– Звісно, особа може відмовитися від цієї процедури. Але тоді й прикордонники мають право відмовитися проводити паспортний контроль. Відмовити у в’їзді до України ми не маємо права. Але ми повинні убезпечити працівників кордону від можливого зараження. Тому вони мають право відмовитися проводити паспортний контроль, – попередив він.

321 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up