Вадим Пристайко

Пристайко: Хто такий Сурков? Ми ведемо пекреговори з РФ, а не з ним

Заява про те, що України не існує, а українці – хохли, є особистою позицією колишнього помічника російського президента Володимира Путіна по Донбасу Владислава Суркова.

Таку думку в ексклюзивному коментарі сайту Оглядач висловив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко 26 лютого в рамках форуму “Age of Crimea Forum 2020”, який проходить у Києві.

За його словами, зараз наша держава веде переговори з Російською Федерацією, а не з Сурковим.

Читати також:  Експомічник Путіна: України немає. Примус силою до братських відносин — єдиний метод

“Хто такий Сурков? Колишній помічник Путіна. І він може говорити все, що бажає за необхідне. В Росії живе дуже багато людей, які мають різні думки, я не збираюсь коментувати слова колишнього помічника президента РФ”, – заявив Пристайко.
Вадим Пристайко і Владислав Сурков

На уточнення, що саме Сурков займався питанням України як мінімум останні 6 років, міністр ще раз підкреслив, що це його власна позиція.

Читати також:  Пристайко не зміг відповісти, що Зеленський робив в Омані

“У всіє є своя позиція. У нас є позиція, що російська агресія почалася саме з України. Я не збираюсь коментувати слова Суркова, як і домовлятися з ним. Зараз ми ведемо перемовини із Російською Федерацією. Сурков – це колишнє. А коли ми почуємо позицію російської Федерації – ми будемо її коментувати”, – підсумував він.

179 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up