Сурков

Експомічник Путіна: України немає. Примус силою до братських відносин — єдиний метод

Екс-помічник російського президента Владислав Сурков різко висловився на адресу України, заявивши, що такої держави не існує і «Донбас не заслуговує такого приниження», як повернення до її складу.

Про це він сказав в інтерв’ю директор Центру політичної кон’юнктури Олексію Чеснакову для сайту “Актуальні коментарі“.

«України немає. Є українство. Тобто, специфічний розлад розуму. Дивним чином доведений до крайніх ступенів захоплення етнографією. Таке криваве краєзнавство. Сумбур замість держави. Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає», – сказав Сурков.

При цьому він вважає, що Україна “з часом все-таки буде”, оскільки “хохли вперті хлопці”.

«Проте, яка саме це буде Україна, в яких межах вона існуватиме і навіть, може бути, скільки буде України – питання відкриті. І у вирішенні цих питань Росії так чи інакше доведеться брати участь», – вважає екс-помічник Путіна.

За його словами, відносини з Україною ніколи не були простими, навіть коли вона була у складі РФ. Для імперської та радянської бюрократії «Україна – завжди була справою клопіткою».

«Примус силою до братських відносин — єдиний метод, який історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший», – стверджує Сурков.

Також екс-помічник Путіна згадав Донбас, назвавши його жителів «народом-героєм», який пройшов важкі випробування.

Читати також:  Російські окупанти прорвали оборону у районі Горіхового

На його думку, війна – справа «каламутна і нудна, але потрібна». На питання, чи повернеться Донбас до складу України, Сурков відповів: “У мене недостатньо сильна уява, щоб таке уявити. Донбас не заслуговує такого приниження. Україна не заслуговує такої честі”.

Нагадаємо, 18 лютого Путін підписав указ про відставку Суркова.

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up