Пласідо Домінго

Пласідо Домінго визнав свої сексуальні домагання щодо жінок

Відомий іспанський оперний співак Пласідо Домінго, якого раніше звинуватили в сексуальних домаганнях, вибачився перед усіма жінками за “завданий біль”.

Про це повідомляє агентство Europa Press.

Крім того, 79-річна зірка зазначив, що готовий взяти на себе відповідальність за звинувачення, озвучені в останні місяці.

“Я розумію жінок, які нарешті відчули себе досить комфортно, щоб висловитися. І я хочу, щоб вони знали – мені щиро шкода, що я завдав їм болю. Я готовий взяти на себе всю відповідальність за звинувачення, озвучені в останні місяці. Я багато переосмислив в цій історії”, – сказав Домінго.

Також співак додав, що багато жінок, ймовірно, боялися говорити правду, тому що це могло вплинути на їхню кар’єру. Однак зараз він планує зробити все, “щоб ні в кого більше не було такого досвіду”.

“Зараз я розумію, що деякі з цих жінок, можливо, боялися висловлюватися чесно, побоюючись, що це негативно позначиться на їхній кар’єрі. Хоча це ніколи не було моїм наміром, ніхто і ніколи не повинен відчувати себе так. Я планую докласти зусиль, щоб ніхто інший не мав такого досвіду “, – підсумував співак.

Коментувати

174 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up