На кордоні з Угорщиною ввели температурний скрінінг

На кордоні з Угорщиною ввели температурний скрінінг

У вівторок, 25 лютого, з 8 години ранку на закарпатському кордоні з Угорщиною ввели температурний скрінінг, перевіряють усіх громадян, які заїжджають в Україну з ЄС.

Про це розповіла речниця Мукачівського прикордонзагону ДПСУ Леся Федорова, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні, 25 лютого, в пунктах пропуску на українсько-угорському кордоні стартувала температурна перевірка всіх пасажирів транспортних засобів, що заїжджають в Україну з ЄС. Робиться це з метою запобігти поширенню коронавірусу з Італії. Зранку голова ДПСУ Сергій Дейнеко проінспектував хід перевірки на КПП “Тиса”, хворих не виявлено, паніки немає, прикордонники працюють у штатному режимі”, – повідомила Федорова.

Читати також:  Легкі форми коронавірусу лікуватимуть вдома, - Андрій Васько

Вона також зазначила, що збільшувати кількість особового складу прикордонників для перевірки немає наразі сенсу, адже пасажиропотік не збільшився.

“Прикордонники забезпечені безконтактними термометрами, масками та рукавичками для перевірок. Забезпечені також захисними костюмами. У разі, якщо стикнемося із виявленням громадян з підвищеною температурою, котрі повертаються з Італії, прикордонники їх одягнуть”, – сказала вона.

Читати також:  Заборона на в'їзд до США не стосується українців - МЗС

Від початку температурного скрінінгу на кордоні з 8 години ранку 25 лютого не було виявлено жодного громадянина з підвищеною температурою.

Пункт пропуску “Тиса” на кордоні з Угорщиною є потенційно найбільш небезпечним в сенсі поширення коронавірусу з Італії, адже саме через “Тису” потрапляють в Україну понад 90% автобусів з Італії.

470 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up