коронавірус

Хворих на коронавірус на Львівщині ще нема, – посадовці ЛОДА

Особи, які могли контактувати з потенційно хворими на коронавірус, будуть проходити карантин у санаторії в Немирові.

Про це сьогодні повідомив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

За його словами, сьогодні відбулося засідання комісії з питань запобігання занесенню та поширенню на території Львівської області коронавірусу. Він зізнався, що поширення цього вірусу на території Європи змусило хвилюватися і львівських чиновників.

– Ми прийняли рішення використати кошти з резервного фонду, якщо вірус виявиться на території Львівської області. А також проводитимемо посилену перевірку осіб, які приїжджають з-за кордону.  Якщо ми виявимо хворого на коронавірус, то його лікуватимуть у Львівській обласній інфекційній лікарні. А у санаторії  в Немирові будуть  проходити карантин  особи, які, можливо, мали контакт з потенційними хворими, – повідомив Максим Козицький.

За його словами, зараз санаторій Немирів поступово готують для карантину. Тобто, нових пацієнтів вже не приймають. А тих, хто там є, будуть виписувати тоді. коли вони завершать курс лікування.

Голова ЛОДА запевнив, що в області є понад двох тисяч костюмів біозахисту.  

Також, як стверджує начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб, у закладах охорони здоров’я є понад 60 тисяч масок, 250 тисяч пар рукавичок, понад 2 100 медичних респіраторів. І їх увесь час докуповують.

Директор Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Сергій Федоренко нагадав, що саме в цій лікарні будуть лікувати хворих на коронавірус, якщо такі будуть.

– Лікарня може прийняти від 260 до 300 хворих з коронавірусною інфекцією. Увесь персонал готовий до надання допомоги. Ми маємо костюми біологічного захисту першого типу, маски та респіратори. Лікарня забезпечена необхідним запасом антибактеріальних та інфузійних розчинів,  й інших препаратів. У відділенні інтенсивної терапії, де будуть надавати допомогу хворим з тяжкою та особливо тяжкою формою перебігу коронавірусної інфекції, є необхідні препарати для проведення штучної вентиляції легень, портативний рентгенівський апарат, УЗД-діагностика, своя лабораторія для проведення досліджень,  – говорить Сергій Федоренко.

За словами директора ДУ “Львівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України Романа Павліва,  лабораторія у Львові може визначити коронавірус.

– Досі у нас не було тест-систем. Але найближчим часом за кошти з резервного фонду ми їх закупимо. Тоді ми швидше зможемо діагностувати та локалізовувати вогнища вірусу, – запевнив Роман Павлів.

Водночас, за словами т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрія Васька, у Львівській області на сьогодні немає підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

920 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up