Екснардеп Лещенко відмовився назвати розмір своєї зарплати в “Укрзалізниці”

Колишній народний депутат, член наглядової ради “Укрзалізниці” Сергій Лещенко відмовився назвати розмір своєї зарплати у державній компанії, посилаючись на нібито конфіденційність цієї інформації.

В ефірі програми «Свобода слова» на ICTV лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко поставила питання Лещенку, як йому вдалося потрапити в наглядову раду «УЗ» без досвіду в цій сфері. Також вона заявила, що екснардеп нібито отримує по 500 тис. грн зарплати «на тлі бідності країни».

«Ви, як завжди, говорите неправду. До того ж, я скажу, що там роблю. Як член Наглядової ради «УЗ», і це Юлія Володимирівна добре знає, я не маю права розголошувати ніякої інформації про діяльність компанії. Взагалі ніякої, тому що я підписую відповідні документи. Інформацію про те, які там розміри зарплати, виплати вона є у відкритому доступі. Кожен може зайти подивитися, але я не можу розголошувати ніякої інформації, оскільки такий мій статус члена наглядової ради», – відповів Лещенко.

Він розповів, що потрапив в «Укрзалізницю» за відкритим конкурсом, на якому його візаві був колишній керівник «Автодору», який проходив у кількох кримінальних справах.

«Я вважаю, що зможу краще відстоювати інтереси акціонерів «Укрзалізниці», української держави і громадян України, ніж представник, який був замішаний в різних корупційних історіях», – зазначив екснардеп.

Також Лещенко подякував залізничникам за виконання своїх обов’язків у «дуже складних умовах».

«Звичайно «Укрзалізниця» – це стратегічне підприємство. Тому я, користуючись ефіром, хочу сказати всім залізничникам, що це люди, які в умовах тотальної корупції досі продовжують виконувати свої обов’язки. В дуже складних умовах. Уклін цим людям», – сказав він.

Окрім цього, колишній депутат додав, що у разі розголошення інформації про свою зарплату він позбудеться посади в наглядовій раді, однак наголосив, що вона є на сайті НАЗК.

Згідно з декларацією Лещенка, він отримав 332 тис. грн винагороди за роботу в «Укрзалізниці». Такий гонорар був виплачений йому 13 лютого. При цьому в декларації не вказано період, за який проведена оплата.

517 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up