На Львівщині від грипу типу А померло дві осби

Протягом минулого тижня на грип та гострі вірусні інфекції у Львові та області занедужало понад 14 тисяч осіб. Це на 1 644  випадки  менше,  як за попередній тиждень.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України.

Попри те, що рівень захворювання на грип та ГВРІ спадає, на  12 адмінтериторіях зафіксовано перевищення епідемічного порогу. Це в  Буському, Дрогобицькому, Жовківському,  Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Сколівському, Турківському районах, в Самборі та Червонограді.

У Львові за цей період захворіло 3811 осіб.

Протягом минулого тижня  до лікарень області з діагнозом  ГРВІ госпіталізовано 381 особа, у тому числі 257 дітей віком до 17 років.

Водночас, у Львівській області зареєстровано вже три3 летальні випадки від грипу серед  дорослих. Один з них стався позаминулого тижня. А два – минулого. Від грипу померли 64- річна жінка та 78-річний. Пацієнти звернулись за медичною допомогою на 3-4-й день хвороби. Стан ускладнився через наявність супутніх захворювань – цукрового діабету, хвороб серцево-судинної системи та нирок. Лабораторно підтверджений вірус грипу типу А.

745 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up