Путін – куди більша небезпека, ніж коронавірус – Порошенко

П’ятий президент України Петро Порошенко звернувся до влади із закликом не ігнорувати атаки президента Росії Володимира Путіна. За його словами, він набагато небезпечніший, ніж коронавірус.

Петро Порошенко написав у Facebook, що Путін – дуже небезпечний ворог України. І його мета – забрати не лише українську землю, а й українську душу.

“Для того, аби переконатися, що мир з Україною не входить в його плани, не треба зазирати йому в очі. Достатньо послухати, що він говорить. Путін вважає, що української мови не має існувати. Що української нації не має існувати, що ми з ним – один народ, така собі покалічена західними впливами гілка росіян. Путін вважає, що православна церква має бути тільки Московського патріархату”, – написав Порошенко.

На його переконання, це означає тільки одне – Україні життєво необхідні власні армія, власна мова і своя церква. Отже, ми все зробили правильно.

“Шкода, що нинішня влада занурилася у прикладну вірусологію, і традиційно мовчки пропускає атаки Путіна. Путін – куди більша небезпека, ніж коронавірус. Тому закликаю владу у цій ситуації не мовчати”, – написав він.

454 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up