Показник невдоволення ситуацією в Україні зріс утричі – опитування

Показник невдоволення ситуацією в Україні стрімко зріс. 53% українців вважають, що країна рухається не в тому напрямку.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав економіст Володимир Компанієць, посилаючись на дані соціологічного дослідження Центру Разумкова проведеного 13-17 лютого.

Компанієць констатував, що кількість громадян, які вважають, що справи в Україні розвиваються у неправильному напрямку за півроку зросла утричі – до 53% порівняно з 17%, що були у вересні 2019 року.

Читати також:  Зеленський вимагає скасувати мораторій на продаж землі

“25% респондентів вважають, що події в Україні розвиваються у правильному напрямі (у вересні 2019 року так вважали 57%, у грудні 2019 року – 44%), 53% – що події розвиваються в неправильному напрямі (у вересні – 17%, у грудні – 36%)”, – сказано у дослідженні.

Вже 53% українців вважає, що Україна рухається не в тому напрямку, стрімко зростає показник невдоволення….Кількість…

Опубліковано Volodymyr Kompaniiets Пʼятниця, 21 лютого 2020 р.

Нагадаємо, раніше результати опитування Центру SOCIS показали, що лише 11,9% українців вважають, що події в країні рухаються правильно. Відповідно до них, 33,2% українців вважають, що події в державі рухаються в неправильному напрямку, 51,6% – в чомусь правильному, а в чомусь неправильному.

Читати також:  Львівські нардепи від «Слуги народу» вимагають справедливого розподілу коштів ДФРР у Львівській області.
243 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up