Нові санжари, засідання ради

Уражені панікою: Депутати Нових Санжар проти облаштування в селищі евакуйованих з Китаю

Депутати Новосанжарської селищної ради звернулися до президента Володимира Зеленського з проханням не привозити до селища українців, які були евакуйовані з Китаю, і не залишати їх на обсервацію в медичному закладі.

Звернення опубліковано на сайті селищної ради.

У зверненні йдеться, що депутати селища Нові Санжари Полтавської області стурбовані тим, що українських громадян із китайської провінції Хубей – епіцентру поширення коронавірусу – планують евакуювати на двотижневий карантин у місцевий медцентр.

“Ми, депутати селищної ради, розуміємо, що повинна бути створена база для хворих коронавірусом або тих, хто контактував з такими людьми, база, яка відповідає нормам протиепідемічного режиму на рівні держави. Така база в нашому районі відсутня”, – йдеться у зверненні.

За словами депутатів, у лікарні в Нових Санжарах відсутні ізолятори або бокси з вентиляційною системою, що медустанова не має необхідного обладнання та препаратів для лікування громадян, хворих коронавірусом.

Також наголошується, що каналізаційна система лікарні підключена до централізованої каналізаційної системи селища, яка випливає на відкриті поля фільтрації в селі Зачепилівка. У зв’язку з відсутністю необхідних умов, депутати вимагають, щоб чиновники не допустили розміщення евакуйованих у селищі.

Крім президента України, звернення адресоване міністру охорони здоров’я Зоряні Скалецькій, міністру внутрішніх справ Арсену Авакову і нардепу Костянтину Касаю.

Нагадаємо, літак з евакуйованими з Уханя громадянами України та інших держав приземлився в аеропорту Харкова, щоб на період карантину поселити українців в санаторій на території Нових Санжар.

Місцеві жителі протестували, тому до них поїхали троє «слуг народу» і Аваков. Міністр внутрішніх справ повідомив місцевим жителям селища, що за той час, що в Китаї поширюється коронавірус, в Україну з КНР повернулися 7 тисяч осіб і побоювання щодо утримання на карантині українців у Нових Санжарах безпідставні.

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up