паркування

У Львові збільшили плату за паркування авто

З 1 березня припаркувати авто в центрі Львова на проспекті Свободи, на площі Осмомисла та Міцкевича, вулицях Гавришкевича, Підвальній та Валовій на годину коштуватиме 40 гривень.

Таке рішення ухвалили сьогодні депутати Львівської міської ради.

Відтепер місто поділено на п’ять зон. І кожна зона паркування матиме свій тариф.

Так, паркування в першій зоні паркування, тобто в центрі міста, становитиме 40 гривень за годину, якщо це спеціально обладнаний майданчик для паркування. І 30 гривень – якщо це просто відведені майданчики.

За право залишити авто на вулиці на годинку у другій зоні паркування, до якої входять вулиці І.Франка, Пекарська,  Академіка В.Філатова, В.Короленка, М.Лисенка, Гуцульська, М.Кривоноса, вул. Замкова, вул. Ужгородська, пл. Старий Ринок, Сянська, Лазнева, Князя Мстислава Удатного, просп. В.Чорновола, Медова, П.Куліша, Д.Данилишина, Городоцька, Б.Лепкого, Університетська, Ю.Словацького, М.Коперника (музей “Русалка Дністрова“), В.Стефаника, Каліча Гора, Л.Глібова, М.Драгоманова,  М.Грушевського, доведеться викласти 25 гривень.

У третій, тобто на вулицях Студентській, І.Мечникова, Круп’ярській, Стрілецькій, Ніжинській, Академіка І Крип’якевича,  Харківській, О Довбуша, Опришківській, Б.Хмельницького, Л.Долинського, пл. 700-річчя Львова, Під Дубом, В.Єрошенка, Клепарівській, Я.Пстрака, Я.Мудрого, Городоцькій, А.Горської, пл. Липневій, Героїв УПА, С.Бандери, Русових, Київській, І.Котляревського, І.Богуна, Академіка А.Сахарова, Д.Вітовського,  Болгарській, Зарицьких, І.Свєнціцького, Кубанській, Водогінній,  – 15 гривень.

Четверта зона – це вулиці від третьої зони і до меж міста Львова.Тут паркування коштуватиме п’ять гривень за годину.

В окрему, п’яту, зону паркування відведені місця коло аеропорту та залізничного вокзалу. Тут теж збиратимуть по 40 гривень за годину.

Туристичні автобуси, незалежно від того де вони припаркуються. Повинні будуть сплатити 80 гривень за годину.

Окрім того, мешканці, які ставлять своє авто коло будинку де живуть, повинні будуть платити у робочі дні з 8.00 год. до 19.00 год. по три гривні за кожну годину. Або можуть придбати абонемент за 590 гривень на місяць. Ще пропонують абонементи за 800 гривень на три місяці чи 1400 на півроку. У вихідні та святкові дні, а також вночі авто може стояти коло помешкання власника безкоштовно.

856 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up