Літак із евакуйованими з Китаю приземлився в Києві

Літак із евакуйованими з Китаю приземлився в Києві

Літак із евакуйованими з Китаю громаяднами України та інших держав приземлився у аеропорту “Бориспіль” на дозаправку, звідки вирушить у Харків.

Про це повідомляє пресслужба МВС.

“Літак із евакуйованими українцями з Китаю приземлився у аеропорту “Бориспіль” на дозаправку. Там він дозаправиться пальним і вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків. За доповідями екіпажу та медперсоналу супроводу всі на борту літака здорові та можуть продовжувати політ”, – йдеться у повідомленні.

У МВС уточнили, що на борту літака авіакомпанії SkyUp перебуває 45 громадян України і 27 іноземців, а також екіпаж і супроводжуючі лікарі.

“Неодноразові суворі санітарно-епідеміологічні перевірки стану їхнього здоров’я, проведені китайською владою під час посадки на борт у КНР, під час проміжної посадки в м.Алмати (Казахстан), а також контроль їхнього стану на борту літака під час польоти фаховими лікарями МОЗ України підтвердили, що всі евакуйовані не мають жодних симптомів хвороби і є здоровими”, – наголосили у правоохоронному відомстві.

387 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up