коронавірус

Навчання в госпіталі показали, що найбільшою проблемою є паніка, – головний лікар Львівської області

На цю хвилину чиновники Львівської обласної державної адміністрації не мають жодних документів, які б вказували, що у медичних закладах Львова чи області розмістять евакуйованих з провінції Ухань громадян України.

Про це щойно, під час брифінгу, заявив заступник голови ЛОДА Іван Собко.

Натомість, за його словами, те, що відбувається у госпіталі у Винниках, – це виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України  №185 від 24.01.2020 року.

– Одним з пунктів наказу доручає всім обласним держадміністраціям вжити всіх заходів для протидії поширення коронавірусу в області. Тому у нашій області створено тимчасовий регіональний штаб при комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації. Ця комісмії ще 12 лютого напрацювала заходи, які мають відбутися, якщо в області зявиться збудник коронавірусу. Згідно цього плану окремі медичні установи переведені у ситуацію посиленої готовності, – прозвітував Іван Собко.

Також, за його словами, ще 12 лютого комісія визначила, що у госпіталі у Винниках потрібно провести  спільне навчання медиків, поліції та надзвичайників, аби знати як співпрацювати в майбутньому.

Як стверджує т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько, раніше таких навчань у Львівській області не проводилося.

– Симуляційні навчання передбачають аналіз структури пацієнтів, які перебувають в госпіталі, підготовку персоналу і пацієнтів до можливої евакуації з госпіталю та визначення лікарень, куди їх евакуювати, – розказав він.

За його словами, найбільшою проблемою навчань стала паніка громадян.

Андрій Васько також наголосив, якщо евакуйованих з Уханю українців спробують десь розмістити, то тоді лікарню звільнять від медперсоналу та пацієнтів. А будинок огородять захисним кільцем, де працюватимуть особи у спецзасобах захисту та відповідно навчені. Це буде своєрідний режимний об’єкт.

– Після того як ми доповіли інформацію голові адміністрації, навчання припинились, – стверджує стверджує т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Також, за його словами, в області є понад 300 комплектів індивідуальних спецзасобів захисту для медиків, які можуть надавати допомогу потенційним хворим на коронавірус. І якщо виникне потреба виселити всіх пацієнтів з госпіталю у Винниках, то їх можуть прийняти Пустомитівська, Новояворівська, Жовківська та  Камянко-Бузька центральні районні лікарні.  

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько пообіцяв, якщо в області виявлять хворих на коронавірус, то їх госпіталізовуватимуть до обласної інфекційної лікарні та до госпіталю у Винниках. А тим часом у госпіталі навчатимуть лікарів.

Водночас, депутати Шклівської селищної ради прийняли рішення, яким не дозволять заселити в непрофільний санаторно-курортний лікувальний центр “Шкло” осіб, які прибудуть в Україну з Китаю. А очільник Львівської області Максим Козицький пообіцяв, що нікого з евакуйованих з Уханю у Львівській області на карантин не залишатимуть.

1049 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up