коронавірус

Львів готовий приймати хворих на коронавірус, – Володимир Зуб

В закладах охорони здоров’я Львова проведено відповідні навчання персоналу, створений запас засобів індивідуального захисту, зокрема й захисних костюмів.

Про це сьогодні, під час позапланового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації заявив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Також при Львівському міському відділі обласного лабораторного центру МОЗ України створено дві бригади швидкого реагування в разі виявлення коронавірусної інфекції.

– Бригада складається з п’яти осіб. Це два епідеміолога, один фельдшер, один дезінфекціоніст та водій. Усі забезпечені костюмами біологічного захисту, проінстуктовані, як працювати в ситуації, якщо будуть ускладнення. Поки жодних підозр на захворювання не зареєстровано, – запевнила завідувач Львівського міського відділу ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» Галина Михальчук.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько пообіцяв, якщо в області виявлять хворих на коронавірус, то їх госпіталізовуватимуть до обласної інфекційної лікарні та до госпіталю у Винниках. А тим часом у госпіталі навчатимуть лікарів що робити. якщо їм трапиться такий хворий.

Водночас, депутати Шклівської селищної ради прийняли рішення, яким не дозволять заселити в непрофільний санаторно-курортний лікувальний центр “Шкло” осіб, які прибудуть в Україну з Китаю. А очільник Львівської області Максим Козицький пообіцяв, що нікого з евакуйованих з Уханю у Львівській області на карантин не залишатимуть.

1237 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up