25ForumBook: чого очікувати вперше за історію Форуму

Форум видавців у Львові проведе перепис населення

Фокусною темою цьогорічного Львівського міжнародного Форуму видавців стане «Перепис населення: знати, хто ми є».

Про це повідомляє пресслужба ГО «Форум видавців».

Такий вибір теми фестивалю не є випадковим, бо останній і єдиний загальний перепис населення в незалежній Україні був проведений 2001 року. Минуло 19 років з того часу, коли українців останній раз обліковували. 

«Ми вирішили «погратися з сенсами» і вибрали фокусну тему «Перепис населення: знати хто ми є». Ідентифікація людей – це те, що прямо або опосередковано впливає на споживання культури і літератури, зокрема. На 27 BookForum будемо ставити прості, але очевидні запитання, тому що наша головна мета – почути відповіді та спробувати їх проаналізувати. Можливо, вони будуть неочевидними, бо те враження, яке у нас складається про не зовсім близьких людей, може бути повністю хибним», – Софія Челяк, програмна директорка BookForum.

Читати також:  "Вони досі там". У Львові пройде мистецький перформенс на підтримку політв'язнів та Олега Сенцова

Фонд народонаселення ООН рекомендує проводити переписи принаймні кожні десять років та пояснює, що інформація, зібрана під час перепису, є «критично важливою для якісного врядування, формування політик, планування розвитку, скорочення ризиків, відповідей на кризи, програм соціальної допомоги та аналізу ринків для бізнесу».

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, нещодавно директорка Українського інституту книги Олександра Коваль, заявила, що директор Палацу мистецтв здав в оренду галерею палацу, то ж Форуму видавців не буде де розгорнутися.

Читати також:  У Львові відбудеться Форум видавців дитячої літератури

Коментувати

90 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up