Британія змінює візові правила для трудових мігрантів

Усім охочим працювати у Великій Британії іноземцям доведеться проходити оцінку кваліфікації; робітники, які не отримали достатньої кількості балів, візи до країни не отримуватимуть.

Про це повідомляє ВВС.

«Відповідно до імміграційних планів після Brexit, представлених урядом (Великої Британії – ред.), низькокваліфіковані робітники не будуть отримувати візи», – йдеться в повідомленні.

Британський уряд прагне скоротити загальну міграцію до країни, створивши імміграційну систему, засновану на балах.

Відповідно до цієї схеми, іноземні працівники, які хочуть приїхати до Великої Британії, мають говорити англійською і пропонувати кваліфіковані послуги.

В цілому іммігранти повинні набрати 70 балів, щоб мати можливість працювати у Великій Британії, причому бали нараховуються як за кваліфікацію, так і за пропонований оклад і роботу в секторі з дефіцитом.

Уряд країни закликає роботодавців «відмовитися» від «дешевої робочої сили» з Європи та інвестувати в збереження персоналу і розвиток технологій автоматизації.

Нагадаємо, що Велика Британія вийшла з Євросоюзу 1 лютого 2019 року.

418 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up