Зеленський наполягає на збереженні санкцій до відновлення миру

Зеленський про російську атаку на Донбасі: Ми наближаємося до миру

Президент України Володимир Зеленський прокоментував атаку російських військ на Донбасі вранці, 18 лютого.

Про це глава держави повідомив на брифінгу після екстреної наради РНБО.

“У нас було засідання РНБО, де ми обговорювали провокацію, яка сталася на лінії розмежування. Я хочу сказати, що у нас сильна армія, провокації бувають. Армія відповідно сильно відповіла. Не дивлячись на це, ситуація повністю контролюється нашою армією. Але ми впевнені, що ця провокація не змінить курс. Адже тільки з сильною армією можна сідати за стіл переговорів. Ми йдемо впевнено, наближаємося до припинення війни і до миру”, – повідомив він.

Відзначимо, що після заяви про Донбас Зеленський раптово заговорив про смертельний коронавірус. Гарант запевнив, що в Україні ситуація повністю контролюється.

“Найголовніше, що ми забираємо наших громадян (з Китаю – Ред). Якщо ви подивитеся статистику, то побачите, що там багато навіть не дорослих, а хлопчиків і дівчаток. Багато людей 90-х років народження”, – додав Зеленський.

602 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up