За рік на Львівщині усиновили 40 дітей

Понад 400 дітей-сиріт у Львівській області знайшли нові родини

439 дітей-сиріт влаштовано у прийомні родини протягом минулого року.

Про це під час брифінгу повідомив начальник служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир  Лис.

За його словами, минулоріч в області усиновили  47 дітей-сиріт. З них 10 немовлят, 9 дітей віком до двох років, 11 – віком до п’яти, 11 – до десяти років та шестеро – до 17 років. Сімох найстарших усиновили громадяни США, Канади та Італії.

Читати також:  У Львові відбудеться форум про історії успіху ветеранів АТО

Також створено 7 прийомних сімей, в які на виховання та спільне проживання влаштовано 13 дітей-сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування. Крім того створено 3 дитячі будинки сімейного типу, в які влаштовано 21 дитинуї.  У дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї влаштовано, які створено раніше, 24 дитини.

Нагадаємо, що в  області функціонує 36 дитячих будинків сімейного типу та 84 прийомні сім’ї,  в яких виховуються та проживають 392 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Також в області функціонує 3 патронатні сім’ї в яких перебувають 4 дітей.

Читати також:  Зеленський заявив, що готовий розслідувати сміттєву блокаду Львова

Коментувати

105 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up