Грип відступає, карантин у школах – продовжується

Протягом минулого тижня у Львові та області на грип та гострі респіраторні інфекції занедужало 15 696 осіб, що на 1 242  випадки  менше  як за попередній тиждень.

Про це повідомляє Львівський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України.

«Епідемічна активність грипу та ГРВІ знаходиться на середньому рівні. На 15 адмінтериторіях зафіксовано перевищення епідемічного порогу: Бродівський, Буський, Жовківський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Перемишлянський, Пустомитівський, Радехівський, Сколівський, Самбірський,  Яворівський райони, міста Стрий, Самбір, Борислав, Червоноград.», – говориться в повідомленні.

У Львові протягом цього часу захворіло відповідно 3843 осіб.

Минулого тижня до інфекційних лікарень області госпіталізовано і 425 осіб, у тому числі 281 дитина віком до 17 років.

Читати також:  У Львівській області продовжує лютувати грип

Починаючи з 29.01.2020 року в  області в окремих навчальних закладах у зв’язку з високим рівнем захворюваності на ГРВІ та грип введені тимчасові обмежувальні заходи шляхом призупинення навчально-виховного процесу. Станом на 14.02.2020 року призупинено навчання у 475 загальноосвітніх та 24 дитячих дошкільних закладах на 22 адміністративних територіях області

З початку  епідемічного сезону вірусологічною лабораторією ДУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України”  при лабораторному досліджені методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) зразків матеріалу від 148 пацієнтів, які підлягають визначенню випадку грипоподібного захворювання (ГПЗ) та з тяжкими гострими респіраторними інфекціями (ТГРІ)  визначено у 28 зразках віруси грипу А, в т.ч.  А (H1N1 pm09) – 23 випадків, А(Н3N2) – 1 випадок, А не субтипований – 4   та віруси грипу В – 1 випадок. Також виявлено збудники ГРВІ – риновіруси, бокавіруси, аденовіруси, коронавіруси, матапневмовіруси. 

Читати також:  Захворюваність на грип зростає

Нагадаємо, як розповів ІА Syla.news заступник директора з епідеміологічних питань Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Олег Когут, коронавірусів є близько сорока видів. І окремі види працівники лабораторії знаходять, коли вивчають збудники, які призводять до респіраторних інфекційних захворювань. Проте вони жодного стосунку до китайського коронавірусу не мають.

421 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up