У Львові обрали міс JOY 2020

У Львові відбувся конкурс краси від всеукраїнського глянцевого журналу JOY. Переможниця стала обличчям глянцю та на міжнародному рівні представлятиме бренд JOY.

Перемогу у конкурсі виборола Марія Кухарчишин.

Як розповіла володарка титулу “Міс JOY”, це вже п’ятий її конкурс і саме він для неї став переможним. Також володарка титулу отримала головний приз конкурсу 100 000 гривень.

Титул “Міс глядацьких симпатій” за результатами голосування на сайті інформаційного агентства Syla.News отримала Блащак Христина з 22,1% голосів.

За Лабецьку Софію проголосувало 18,3%.

А ось Марія Кухарчишин хоч і лідирувала протягом усього їголосування, в останній день втратила свої позиції, посівши третє місце. Її шанувальниками виявилися 10,3% респондентів на сайті інформагентства.

Подія відбувалась в одному з найбільш елітних закладів міста «Fashion Club».

Як зазначають організатори конкурсу Святослав Лозинський та Володимир Місяйло, його цільова аудиторія – політична та бізнес-еліта Львова , а також зіркові гості та селебретіс.

Нагадаємо, зазначений конкурс відбувається вже третій рік поспіль, а журнал JOY видається у 35 країнах світу і в Україні зокрема.

894 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up