У Львові обрали міс JOY 2020

У Львові обрали міс JOY 2020

У Львові відбувся конкурс краси від всеукраїнського глянцевого журналу JOY. Переможниця стала обличчям глянцю та на міжнародному рівні представлятиме бренд JOY.

Перемогу у конкурсі виборола Марія Кухарчишин.

Як розповіла володарка титулу “Міс JOY”, це вже п’ятий її конкурс і саме він для неї став переможним. Також володарка титулу отримала головний приз конкурсу 100 000 гривень.

Читати також:  Топ Модель Львова 2019 (голосування)
У Львові обрали міс JOY 2020

Титул “Міс глядацьких симпатій” за результатами голосування на сайті інформаційного агентства Syla.News отримала Блащак Христина з 22,1% голосів.

За Лабецьку Софію проголосувало 18,3%.

А ось Марія Кухарчишин хоч і лідирувала протягом усього їголосування, в останній день втратила свої позиції, посівши третє місце. Її шанувальниками виявилися 10,3% респондентів на сайті інформагентства.

Читати також:  У Львові оберуть міс JOY (голосування)
У Львові обрали міс JOY 2020

Подія відбувалась в одному з найбільш елітних закладів міста «Fashion Club».

Як зазначають організатори конкурсу Святослав Лозинський та Володимир Місяйло, його цільова аудиторія – політична та бізнес-еліта Львова , а також зіркові гості та селебретіс.

Нагадаємо, зазначений конкурс відбувається вже третій рік поспіль, а журнал JOY видається у 35 країнах світу і в Україні зокрема.

742 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up