Китай, коронавірус

Коронавірус: Зафіксовано 105 нових смертей

Кількість людей, які захворіли на коронавірус в Китаї, перевищила 70 тисяч, повідомила Національна комісія охорони здоров’я країни.

За її даними, кількість підтверджених випадків захворювання складає на сьогодні 70 548, померли 1770 людей.

Повідомляється, що 2048 нових випадків були зафіксовані за останню добу, це на 39 випадків більше у порівнянні з показником попереднього дня. Також повідомляється про 105 нових смертей.

Читати також:  У Львові через коронавірус зазнає збитків зовнішній туризм - експерт

Тим часом, японська влада оголосила про ще 70 інфікованих на борту корабля Diamond Princess, що стоїть на карантині біля берегів країни, загальна кількість випадків зараження на лайнері зросла до 355.

За повідомленням Посольства США в Токіо, 16 лютого два чартерні рейси забрали американців з корабля у Японії і вилетіли в США. Повідомляється про перевезення близько 340 американців з лайнера, які після прибуття на батьківщину перебуватимуть на карантині 14 днів. Ті, у кого виявили коронавірус, залишаються в Японії.

Читати також:  В Україні 14 підтверджених випадків коронавірусу

Понад 500 випадків зараження коронавірусом нині зафіксовані, крім Китаю, у майже 30 країнах світу. Четверо людей померли у Франції, Гонконгу, Філіппінах та Японії.

Коментувати

163 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up