Північний потік-2

Росія не спроможна самостійно завершити “Північний потік-2”

Росія зараз не має можливості самостійно добудувати газопровід «Північний потік-2», оскільки у неї немає необхідних для цього технологій.

Про це заявив в суботу, 15 лютого, на Мюнхенській конференції з безпеки міністр енергетики США Ден Бруйетт, повідомляє Bloomberg.

Будівництво «Північного потоку-2» з Росії до Німеччини по дну Балтійського моря було перерване у грудні минулого року – після того, як США ухвалили закон, що передбачає введення санкцій проти компаній, які займаються укладанням труб. Для того, щоб добудувати газопровід, необхідно укласти ще трохи більше ніж 100 кілометрів труб – це небагато в порівнянні із загальною протяжністю «Північного потоку-2». Представники російської влади, включаючи президента Володимира Путіна, говорили, що проєкт буде реалізований – до кінця 2020 або початку 2021 року.

Читати також:  Сенатори США направили засторогу компанії, яка прокладає "Північний потік-2"

Американський міністр, проте, сказав, що «це буде дуже довга затримка». «Я не думаю, що добудувати його так само просто, як говорити, що до його добудови залишилося зовсім небагато», – зауважив він. Бруйетт при цьому наголосив, що якщо Росія «що-небудь придумає» для добудови газопроводу, США розглянуть додаткові заходи. Німецькі ЗМІ раніше писали, що якщо будівництво «Північного потоку-2» відновиться, США можуть ввести додаткові санкції.

Читати також:  «Північний потік-2" будують тисячі в'язнів-рабів - правозахисник

Сполучені Штати виступають проти будівництва газопроводу, оскільки вважають, що він збільшить залежність Європи від Росії – як енергетичну, так і політичну. Сполучені Штати заявляють, що готові постачати в ЄС свій скраплений газ, а також вкладати гроші в європейську інфраструктуру. Держсекретар США Майк Помпео на тій же конференції в Мюнхені заявив, що Вашингтон виділить 1 мільярд доларів на розвиток енергетики в європейських країнах.

Німеччина раніше критикувала США за введені санкції, заявляючи, що, як і раніше, зацікавлена в реалізації проєкту «Північний потік-2».

326 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up