коронавірус

Мешканці Шкла відмовились прийняти евакуйованих з Китаю

Депутати Шклівської селищної ради прийняли рішення, яким не дозволять заселити в непрофільний санаторно-курортний лікувальний центр “Шкло” осіб, які прибудуть в Україну з Китаю.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомив заступник голови крайової організації Народний Рух Петро Шот.

За його словами під час сесії керівник ДП «Санаторій «Шкло» Ігор Кухар повідомив, що отримав листа з Міністерства охорони здоров’я України, в якому його просили розмістити в санаторії евакуйованих з Китаю українців. Проте він відмовив міністерству в цьому проханні, тому що в санаторії немає умов для забезпечення карантину.

Читати також:  Усі регіони Італії закривають на карантин

Також голова Яворівської районної держадміністрації Андрій Шумський пообіцяв, що евакуйовані громадяни з території КНР не будуть перебувати у карантині як на території санаторія “Шкло”, так і на території Яворівського району в цілому.

Водночас, очільник Львівської області Максим Козицький запевнив, що на сьогодні нема жодних доручень від МОЗ України щодо підготовки об’єктів Львівської області для розміщення на карантині громадян України, що повертаються з Китаю.

Читати також:  У Львові шитимуть одноразові костюми біологічного захисту

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, хворих на коронавірус лікуватимуть у госпіталі у Винниках та у обласній інфекційній лікарні Львова, де є всі умови для ізоляції пацієнтів.  

Коментувати

6567 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up