Зеленський про корупцію

Зеленський: Не називайте Україну корумпованою, це вже неправда

Президент Володимир Зеленський під час виступу на Мюнхенській конференції з питань безпеки попросив більше не називати Україну корумпованою державою, тому що це вже не так.

Зеленський згадав американського президента Дональда Трампа, який раніше висловлювався про Україну як про одну з найбільш корумпованих країн у світі.

“Це не правда. Коли у мене була зустріч з президентом Трампом, і він говорив, що в попередні роки Україна була така корумпована. Я йому чесно сказав: ми боремося з корупцією, боремося кожен день, однак, будь ласка, припиніть говорити, що Україна – це корумпована країна. Тому що це вже не так. Ми хочемо змінити наш імідж”, – зазначив Зеленський.

Президент навів в приклад свою команду.

«Подивіться на нашу команду. У вас є всі інструменти, щоб перевірити – ФБР тощо. Що ми вкрали за наше життя? Всі гроші, які я маю, я заробив завдяки своєму таланту. Крапка. У нас нова команда і ніхто з них нічого не вкрав з бюджету. Ми платили податки. Тому ви повинні припинити говорити таке про Україну», – підкреслив Зеленський.

420 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up