Зеленський Оман

Офіс Президента позиватиметься до журналістів

Офіс Президента звернувся до суду з позовом. В якому вимагає спростувати інформацію, викладену у програмі «Схеми» про зустріч Володимира Зеленського з високопосадовцем Російської Федерації Миколою Патрушевим у Омані.

Про це повідомляється на сайті Президента України.

«Офіс Президента України заявляє, що інформація, викладена у сюжеті програми «Схеми» про зустріч Президента України з високопосадовцем Російської Федерації, яка нібито мала місце в Омані, цілком і повністю не відповідає дійсності.

Президент України ніколи в житті не зустрічався (особисто чи в рамках міжнародних заходів), не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб з Миколою Патрушевим.

Читати також:  Російський наступ на Донбасі: З'явилася реакція Зеленського

Оприлюднення висновків, які ґрунтуються не на фактах чи свідченнях, а на домислах і відомостях з якихось таємних «джерел», яке має місце у випуску програми «Схеми», Офіс Президента України розцінює як відверту маніпуляцію громадською думкою. Коли таку маніпуляцію здійснюють у соціальних мережах анонімні акаунти в рамках інформаційних операцій агресора проти України, це ще можна пояснити логікою гібридної війни. Але коли так само вчиняють українські журналісти – це виходить за межі уявлень про вільну журналістику як таку.

Читати також:  Депутати просять Зеленського призначити головою КМДА Віталія Кличка

Офіс Президента України чекає від програми «Схеми» спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та припущень, зроблених на їхній основі. Ми звертаємося до суду з позовом, у якому вимагатимемо спростувань і вибачень. Також вважаємо своїм обов’язком звернути увагу суспільного мовника – телеканалу «UA: Перший» на розповсюдження в його ефірі інформації, що не відповідає дійсності та є відвертою маніпуляцією громадською свідомістю». – говориться в повідомленні

Водночас, як уже повідомляла ІА Syla.news, Національна агенція з питань запобігання корупції розпочала перевірку Володимира Зеленського через його поїздку в Оман.

Фото з сайту Радіо Свобода


Усі новини

Коментувати

63 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up