коронавірус

Хворих на коронавірус лікуватимуть у Винниках

Пацієнтів з підозрою на коронавірус госпіталізовуватимуть до інфекційної лікарні, де є 8 боксованих палат. А також до госпіталю ветеранів у Винниках, що має повноцінне реанімаційне відділення.

Про це під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Львівської обласної адміністрації повідомив т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

– Сьогодні в області нема жодного пацієнта з підтвердженим діагнозом чи підозрою на хворобу. Департамент також подав у міністерство потребу у засобах захисту для епідеміологів, а спостереження за пацієнтами протягом 14 днів можна провести у боксованих палатах. Медичний персонал, який контактуватиме з такими пацієнтами діятиме за чітко визначеними правилами, – каже він.

Нагадаємо, як уже повідомляла ІА Syla.news, зараз в аеропорту всіх пасажирів міжнародних рейсів зустрічають епідеміологи.

757 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up