презервативи

Супрун про користь презервативів: Завжди користуйтеся ними

Колишня керівниця Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун написала пост з нагоди Міжнародного дня презерватива.

Вона проілюструвала написане, прикріпивши до поста в соцмережі фотографю лідерів партії “Опозиційна платформа – за життя” Вадима Рабиновича і Віктора Медведчука.

Екс-глава Моз нагадала, що презерватив є єдиним засобом запобігти інфекціям, що передаються статевим шляхом, та вагітності одночасно. Його ефективність становить 98%, але в разі, коли його правильно використовують.

Читати також:  Болить горло - не відмовляйтесь від "Пломбіру", - Уляна Супрун

Крім цього Супрун розвіяла кілька міфів про контрацептиви, зазначивши, що у презервативів є термін придатності, по закінченню якого контрацептив часто рветься. Вона також підкреслила, що використання відразу двох презервативів не має ніякого сенсу, так як в результаті тертя один об одного ефективність презерватива як засоби контрацепції знижується мінімум на 20%.

Читати також:  "Дєди воєвалі": Рабінович вимагає відправити делегацію ВР на парад в Москву

“Навіть якщо ви багато років у відносинах і довіряєте один одному, згадайте, що деякі інфекції передаються від тілесного контакту, через кров або слюну”», — пише Супрун.

Слід зазначити, що під прикріпленої фотографією Рабиновича і Медведчука красується підпис: “Завжди користуйтеся ними”.

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up