Президент Зеленський знайшов заміну Андрієві Богдану

Президент України Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади голови Офісу президента.

Відповідний указ оприлюднений на сайті адміністрації глави держави.

Іншими двома указами Зеленський звільнив Андрія Єрмака з посади свого помічника та призначив його головою Офісу президента.

ЗМІ повідомляли про конфлікт між Богданом та Єрмаком, який виник через розбіжності в поглядах на політику Офісу президента.

Як приклад, «Українська правда» пише про конфронтацію Богдана з мером Києва Віталієм Кличком. Журналісти зазначають, що в цьому питанні Єрмак став на захист Кличка і переконав президента Володимира Зеленського «не чіпати» мера столиці і «не думати» про вибори в Києві до осені 2020 року.

6 лютого Андрій Богдан заперечив свій конфлікт із Андрієм Єрмаком.

1 серпня низка ЗМІ поширила світлину заяви Андрія Богдана про відставку з посади голови Офісу президента «за власним бажанням з моменту бажання». На той час заступник голови офісу президента Руслан Рябошапка пізніше заперечив, що голова ОП Андрій Богдан подав заяву про відставку.

2 серпня Зеленський підтвердив «існування заяви на звільнення» від керівника його офісу Андрія Богдана. Водночас він повідомив, що не підписував заяву.

Адвокат бізнесмена Ігоря Коломойського Андрій Богдан працював на посаді голови президентського офісу з травня 2019 року.

Хто такий Андрій Єрмак

Андрій Єрмак
Андрій Єрмак

Андрій Єрмак, призначений главою ОП – уродженець Києва, йому 49 років. Єрмак почав свою юридичну кар’єру ще під час навчання в Київському національному університеті, а незабаром після закінчення вузу він заснував “Міжнародну юридичну компанію”.

Фірма Єрмака однією з перших в Україні почала співпрацювати з телеканалами і дистриб’юторами кінопродукції в питаннях захисту авторського права.

Крім того, Єрмак займався продюсуванням українських кінофільмів: спортивної драми 2017 року “Правило бою” і драми “Межа”. Новий керівник Офісу президента є членом Української та Європейської кіноакадемій.

21 серпня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Єрмака своїм помічником.

На цій посаді Єрмак супроводжував Зеленського в міжнародних візитах, брав участь в переговорах в “нормандському форматі”, займався питаннями обміну полоненими і відповідав за українсько-американські відносини.

391 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up