Максим Козицький

Новопризначений очільник Львівської області Максим Козицький проігнорував нараду в Кабміні

Новопризначений голова Львівської державної адміністрації Максим Козицький повинен був сьогодні взяти участь в наразі в Кабміні в Києві за участю президента. Однак він обрав  роботу з депутатами  Львівської обласної ради.

Про це він повідомив сьогодні, під час засідання сесії Львівської обласної ради.

За його словами, за чотири дні свого перебування на посаді, він звернув увагу на тенденції щодо прийняття обласних програм.

Читати також:  Львів готовий приймати хворих на коронавірус, - Володимир Зуб

– На мою думку, кошти повинні йти на незавершені проекти. Також ці кошти треба розподіляти пропорційно між всіма районами та містами, – каже Максим Козицький.

Він звернув увагу, що депутати обласної ради не чують пропозицій від департаментів ЛОДА, а розподіляють кошти за власними уподобаннями.

Нагадаємо, як повідомляла ІА Syla.news, Максим Козицький обійняв посаду очільника ЛОДА минулого четверга, 6 лютого. А ось думку про те, що кошти з обласних програм варто скеровувати на завершення довгобудів, уже висловлював у коментарі ІА Syla.news учасник конкурсної комісії з оцінювання проектів ДФРР у Львівській області Віталій Загайний.


Читати також:  Евакуйованих з Китаю українців у Львівській області не розміщатимуть, - Максим Козицький

Усі новини

Коментувати

72 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up