коронавірус

Епідемія коронавірусу може охопити до 80% мешканців планети – епідеміолог

Епідемія нового типу коронавірусу може охопити від 60 до 80% населення Землі, якщо не будуть вжиті всі необхідні заходи задля його стримування.

З таким невтішним прогнозом виступив провідний епідеміолог громадської охорони здоров’я Гонконгу Габріель Люнг. Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на The Guardian.

Заяву епідеміолог зробив на тлі слів глави Всесвітньої організації охорони здоров’я про те, що випадки захворювання коронавірусом серед людей, які не відвідували Китай, може бути тільки “верхівкою айсберга”. Люнг зауважив, що зараз найголовніше з’ясувати розміри і форми цього “айсберга”.

Читати також:  У готелі на Сколівщині розважалися, попри карантинну заборону

Він зазначив, що, на думку більшості експертів, кожна заражена людина може передати вірус приблизно 2,5 іншим людям. На основі цих даних був прорахований ймовірний масштаб охоплення населення – 60-80%.

Епідеміолог додав, що, якщо карантинні заходи Китаю не спрацюють, коронавірус не вдасться локалізувати. Тоді світу доведеться діяти інакше – замість стримування вірусу, пом’якшувати його наслідки. “Чи заразиться чи від 60 до 80% населення світу? Можливо, ні. Може бути, це прийде хвилями. Можливо, вірус послабить свою летальність”, – сказав Люнг.

Читати також:  Коронавірус вже «з’їв» понад 86 млн гривень бюджету Львівщини

Як ми повідомляли, за даними китайської влади, від нового типу коронавірусу – 2019 nCoV загинуло вже 1016 осіб. Тільки за минулу добу, з 10 на 11 лютого, зафіксовано 108 нових смертей.

Загальна кількість заражень досягла 42 638, видужало – 3996 людей.

938 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up