Евакуація із Китаю

Завтра українців евакуюють із китайської провінції Хубей

Україна отримала дозвіл на евакуацію своїх громадян із китайської провінції Хубей, у зв’язку зі стрімким поширенням її територією небезпечного коронавірусу 2019 nCoV.

Вона відбудеться у вівторок, 11 лютого. Про це повідомляє сайт посольства України в КНР.

“Урядом України ухвалено рішення про евакуацію українців зі згаданої провінції, в якій запроваджено карантин, до України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що українців планують евакуювати спеціальним чартерним рейсом 11 лютого, який відправиться за маршрутом: м Київ – м. Ухань (КНР) – м. Київ.

Читати також:  На Буковині оголосили про введення карантину

У відомстві звернулися до українців, які виявили бажання евакуюватися, тримати напоготові свої паспорти, документи, що дають право на перебування на території КНР, а також свідоцтво про народження дітей до 18 років. Крім цього, залишатися на постійному зв’язку, бути мобільними і готовими до переміщень.

“Очікувати як на дзвінки Посольства на мобільний телефон, так і на повідомлення в групі” Embassy – EVACUATION “мобільного додатка Wechat, повністю координувати свої дії з представниками Посольства”, – додали в зверненні.

Читати також:  У Львові через коронавірус зазнає збитків зовнішній туризм - експерт

Також у дипвідомстві нагадали, що після повернення в Україну всіх евакуйованих із КНР наших громадян очікує обов’язковий 14-денний карантин.

244 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up