Варфоломій: Гріх вводити людей в оману фейковими новинами

Введення людей в оману шляхом поширення фейкових новин у церковному світі є гріхом.

Про це заявив Вселенський патріарх Варфоломій в інтерв’ю грецькій радіостанції в Австралії, повідомляє Оrthodox Тimes.

«Гріх вводити людей в оману фейковими новинами», – сказав Варфоломій.

Водночас він назвав клонування вівці Доллі «зловживанням наукою та технологіями» і закликав до помірності.

Вселенський патріарх також назвав великою небезпекою для православ’я етнофілетизм, тобто змішування національного із церковним. За його словами, відродженню цього явища сприяло падіння комуністичного режиму.

«Передусім ми православні, а вже потім – греки, росіяни, болгари, українці тощо… Після падіння комунізму у церковному світі спостерігається відродження етнофілетизму”, – наголосив він.

При цьому Вселенський патріарх закликав пам’ятати, що християнство є основою європейської цивілізації.

«Наш обов’язок, як представників церков, докладати більше зусиль для того, щоб європейці дотримувалися вчення Євангелія у своєму повсякденному житті. Ми маємо не відриватися від свого коріння і не забувати, що християнство є основою європейської цивілізації», – сказав патріарх Варфоломій.

Як відомо, Варфоломій став архієпископом Константинополя, Нового Рима і Вселенським патріархом у 1991 році. Завдяки зокрема і його особистій позиції Українська православна церква здобула автокефалію.

Вселенський патріарх попри свій вік (наприкінці лютого йому виповниться 80) активно відстежує події у світі та цікавиться розвитком науки і технологій.

333 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up