4 роки та 6 місяців позбавлення волі присудив суд у Львові чоловікові, який вчинив сексуальну наругу над незнайомою йому жінкою.
Про це повідомляє прокуратура Львівської області.
Так, минулого року, 4 листопада, 42-річний мешканець Вінницької області вистежив незнайому йому перехожу, затягнув її до лісопосадки біля села Солонки та познущався над нею.
– Він схопив потерпілу за шию, затягнув її у лісопосадку та зґвалтував, – розповіли деякі деталі в прокуратурі.
Суд розглянув обвинувальний акт та підтримав позицію прокурора щодо кваліфікації дій обвинуваченого та міри його покарання.
Відтак , 6 лютого поточного року ґвалтівника визнано винним за ч.1 ст .152 КК України (зґвалтування ) та засуджено до позбавлення волі терміном на 4 роки і 6 місяців.