водка

“Водка” визнана брендом Норвегії

Єврокомісія оголосила про ухвалення двох нових географічних індикаторів для товарів походженням з Норвегії, одному з яких було присвоєно найменування “водка”.

Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті Європейської комісії.

“Єврокомісія ухвалила додаток, який включає два нові географічні індикатори з Норвегії до реєстру Захищених географічних індикаторів (PGI). ‘Norsk Vodka’/‘Norwegian Vodka’ відома нейтральним ароматом та глибоким та чистим смаком, що робить її ідеальною для різноманітних коктейлів. Вона виробляється з картоплі або з зерна у три етапи – заварювання, дистиляція та пост-дистиляційна обробка, які мають відбуватися в межах Королівства Норвегія. Такий виробничий процес є продовженням традиції, започаткованої в Бергені у 1531 році”, – йдеться у повідомленні.

Читати також:  У Норвегії вручили Нобелівську премію миру

Інше географічне найменування закріплено також за традиційним “святковим” напоєм Norsk Akevitt’/‘Norwegian Aquavit (Аквавіт).

Усі новини

Коментувати

89 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up